Pertubuhan Silat Seni Gayong Malaysia

Laman Web Rasmi, No. Pendaftaran: PPM-010-04-09042013

         


 

JAWATANKUASA PUSAT (A.M.J.A)

1. Yang Di Pertua Datuk Mohd Hanif bin Haji Koslan
2. Timbalan Yang Di Pertua 1 Datuk Ismail bin Jantan Haji 
3. Timbalan Yang Di Pertua 2 Encik Syahrizal bin Dato' Mazlan 
4. Naib Yang Di Pertua 1 Encik Rizal bin Husin
5. Naib Yang Di Pertua 2 Puan Syahirah Kartini binti Meor Abd Rahman
6. Naib Yang Di Pertua 3 Encik Zainal Abidin bin Attan
7. Setiausaha Agung Puan Mariam binti Bujang
8. Penolong Setiausaha Agung Encik Khairulisham bin Mat
9. Bendahari Agung Tuan Hj. Mohd Awaluddin bin Marsuk
10. Jawatan Kuasa

Encik Muhammad Akramin Zikri bin Ali
Encik Mior Badrulhisham bin Kamaruzaman
Encik Mohd Zamir bin Syarif
Encik Abdul Hakim bin Abdul Rashid
Encik Adi Putera bin Yaakob
Encik Mohd Hafizul bin Ayob
Encik Fidaus bin Said
Encik Mohd Hafidzul bin Mohamad
Tuan Haji Md Monir bin Ab Wahab
Encik Mohamed Rafee bin Yaakob
Encik Ruzaini bin Hasan
Encik Ahmad Omar Faizul bin Mohamad

11. Pemeriksa Kira-kira   Encik Mohd Shahqereen bin Mohd Yatim
  Encik Muhammad Zulhisyam bin Mohd Azam

 

JAWATANKUASA NEGERI-NEGERI

  

PAHANG DARUL MAKMUR

* Tiada Jawatankuasa

 

TERENGGANU DARUL IMAN

* Tiada Jawatankuasa 

 

PERLIS (2020-2022)

1. Yang Di Pertua  Suhairul Fazril Bin Suhaimi
2. Timbalan Yang Di Pertua  Mohd Fadzril Bin Abdullah
3. Naib Yang Di Pertua 1  -
4. Naib Yang Di Pertua 2  -
5. Setiausaha Negeri  Cik Taqiyah Khadijah Binti Ghazali
6. Penolong Setiausaha Negeri  Afnan Bin Azelan
7. Bendahari Negeri  Farady bin Omar
8. Jawatan Kuasa  Muhammad Syafiq Bin Ab Rahim
 Zaharah Binti Harun
 Muhd Faizol Bin Umar
 Saiful Hafizan Bin Sidar
 Muhammad Amier Syafiq Bin Hayazi
 Mohd Shahrir Bin Halil
9. Pemeriksa Kira-kira -
-

 

SELANGOR DARUL EHSAN(2020-2022)

1. Yang Di Pertua Dato'Zainal Abidin Bin Sakom
2. Timbalan Yang Di Pertua Rosman bin Ismail
3. Naib Yang Di Pertua 1 Mohd Hafizul Bin Ayub
4. Naib Yang Di Pertua 2 Haji Lamsah Bin Arbai@Bai
5. Setiausaha Negeri Dr Mohamad Kamal Bin Mohamad Dasuki
6. Penolong Setiausaha Negeri Saiful Khairi Bin Mustapa
7. Bendahari Negeri Barcroft Bin Abu Bakar
8. Jawatan Kuasa Zahari Bin Ismail
Muhammad Kairur Bin Abu Nasir
Mohammad Rafee Bin Yaakub
Mohd Nur Izzuddeen Bin Sunarsa
Mohd Ihsan Bin Ab Rahim
Dr Abdul Mufti Bin Hj Ansari
Faizal Bin Abu Hamid
Rosefaziah Binti Che Rose
Ismail Bin Md.Nor
Ahmad Fais Azmir Bin Ahmad Rafie
9. Pemeriksa Kira-kira -
-

 

NEGERI SEMBILAN DARUL KHUSUS (2020-2022)

1. Yang Di Pertua Dr. Ishak bin Hassan
2. Timbalan Yang Di Pertua Sharafudin bin Sharif
3. Naib Yang Di Pertua 1 Dr. Mior Badrul Hisham bin Kamaruzzaman
4. Naib Yang Di Pertua 2 Mohd Said bin Nordin
5. Setiausaha Negeri Muhammad Akramin Zikri bin Ali
6. Penolong Setiausaha Negeri Khaizatul Zaika binti Ahmad Zaid
7. Bendahari Negeri Izwanshah bin Ibrahim
8. Jawatan Kuasa

Abd Rahman Bin Mahmud
Hassan Bin Adam
Muhammad Farid Bin Abdul Wahab
Ismandir Bin Ismail
Mohd Safirin Bin Mohd Yatim
Mohamad Najibullah Bin Saifuddin
Muhammad Syafiq Bin Saharuddin
Abdul Khalid Bin Ismail

9. Pemeriksa Kira-kira -
-

 

JOHOR DARUL TAKZIM (2020-2022)

1. Yang Di Pertua Zainal Abidin bin Attan
2. Timbalan Yang Di Pertua Mohd Yasir Bin Mohd Yahya
3. Naib Yang Di Pertua 1 Muhammad Syafiq bin Zainal Abidin
4. Naib Yang Di Pertua 2 Mohd Firdaus Bin Syaid
5. Setiausaha Negeri Nur Ashikin Bt Zainal Abidin
6. Penolong Setiausaha Negeri Tiara Syafiqa Ismail Bt Abdullah
7. Bendahari Negeri Mohd Zahir Bin Haidzir
8. Jawatan Kuasa Mohd Sakas Lyonis Bin Syaid
Muhammad Jamal Bin BAharum
Mohamed Asyaraf Bin Zulkifle
Mohd Syahmi Bin Selamat
Muhammad Hariri Bin Musa
Hazren Bin Hamin
Mohd Fakrillah Bin Said
Muhammad Zulhusni Bin Shahid
Nor Azlina Bt Omer
Khairul Anuar Bin Alias
9. Pemeriksa Kira-kira Mohd Solehin Bin Mohd Yahaya
Teeaa Sofiaa Bt Hazren

 

KELANTAN DARUL NAIM (2020-2022)

1. Yang Di Pertua Ibrahim Bin Yasok
2. Timbalan Yang Di Pertua -
3. Naib Yang Di Pertua 1 Mohd Zullkifli Bin Mustapha
4. Naib Yang Di Pertua 2 -
5. Setiausaha Negeri Che Mohd Hanif Bin Che Deraman
6. Penolong Setiausaha Negeri -
7. Bendahari Negeri Razani Bin Hassan
8. Jawatan Kuasa Mohd Syakirin Halil Bin Nor Rahman
Abdul Rashid Bin Othman
Mohd Ashaari Bin Omar
Mohd Farmin Bin Mayusoh
Wan Affandy Bin Wan Yunus
Rusli Bin Ismail
Khalib Bin Ibrahim
Mohd Fairuz Bin Isa
Norhayati Bt Othman
9. Pemeriksa Kira-kira -
-

 

  

PERAK DARUL RIDZUAN (2020-2022)

1. Yang Di Pertua Faeizal Azmi bin Mohd Yusop
2. Timbalan Yang Di Pertua Ahmad Bin Man
3. Naib Yang Di Pertua 1 Ahmad Omar Faizul Bin Mohamad 
4. Naib Yang Di Pertua 2 Mohamad Safian Bin Omar
5. Setiausaha Negeri Saifullah Bin Kamanoordin
6. Penolong Setiausaha Negeri Mohammad Hafidzul Bin Mohamad Azam
7. Bendahari Negeri Muhammad Firdaus Bin Addenan
8. Jawatan Kuasa Saiful Amin Bin Kamaruddin
Khairul Azam Bin Jamil
-
-
-
-
-
-
-
9. Pemeriksa Kira-kira Mohd Azlan Bin Mohamad Nor
-

  

KEDAH DARUL AMAN (2020-2022)

1. Yang Di Pertua Ishak bin Taib
2. Timbalan Yang Di Pertua Monir Bin Abdul Wahab
3. Naib Yang Di Pertua 1 -
4. Naib Yang Di Pertua 2 -
5. Setiausaha Negeri Nur Fikrie Bin Mohd Suid
6. Penolong Setiausaha Negeri Uwais Al-Qarni Bin Shuib
7. Bendahari Negeri Encik Mansor Bin Ariffin
8. Jawatan Kuasa Mansor Bin Ariffin
Ku Nasrul Hanif Bin Ku Abidin
Mohd Fisal Bin Ismail
-
-
-
-
-
-
9. Pemeriksa Kira-kira -
-

  

PULAU PINANG PULAU MUTIARA (2020-2022)

1. Yang Di Pertua Shamsool Ambia bin Yaakop
2. Timbalan Yang Di Pertua Zaiful Akmar Bin Abdullah
3. Naib Yang Di Pertua 1 Darusalam Bin Paharudin
4. Naib Yang Di Pertua 2 Mohd Faisal bin Mad Yusof
5. Setiausaha Negeri Addi Putera bin Yaakop
6. Penolong Setiausaha Negeri Mohd Hafirizal Bin Omar
7. Bendahari Negeri Zulhelmy bin Omar
8. Jawatan Kuasa

Azhari Bin Omar
Mohd Ikhwan Nasser Bin Mohamad Isa
Khairul Adha Bin Hamdan
Muhammad Noor Rozaidi Bin Salleh
Muhammad Redha Bin Zahir Abas
Amirul Bin Che Omar
Diella Sutera binti Yaakop
Kusumawati binti Yaakop
Nor Fazzita Ninti Abd Aziz
Nor Azam Bin Hj Abd Wahab
Haryani Bin Salahuddin
Mohd Sharir Bin Mohd Fison
Syed Khairul Azwar b, Syed Zamzuri

9. Pemeriksa Kira-kira Jamaliah binti Musa
Siti Noorhafisyah binti Zainol

  

MELAKA BANDARAYA BERSEJARAH (2020-2022)

1. Yang Di Pertua Datuk Ismail bin Haji Jantan
2. Timbalan Yang Di Pertua Mohd Zamir Bin Hj Mohd Sharif
3. Naib Yang Di Pertua 1 Rozaidi Bin Yusof
4. Naib Yang Di Pertua 2 Nordin bin Dengker
5. Setiausaha Negeri Mariam binti Bujang
6. Penolong Setiausaha Negeri Muhammad Syahiran Bin Mohd Yunos
7. Bendahari Negeri Muhammad Zulhisyam Bin Mohd Azam
8. Jawatan Kuasa Siti Salwa binti Ismail
Mohd Iskandar Bin Onn
Mai'Nur Afifah Binti Osman
Siti Rafeah Binti Arifin
Rosli Bin Ishak
Abdul Ghafar Bin Rafil Ahmad
Hashim Bin Md Shah
Mohd Aizat Bin Adnan
Ahmad Noor Ashraf Bin Nor Hashim
Nurul Amirah Bte Hashim
Zuraini Binti Husin
Muhammad Asyaari bin Ismail
9. Pemeriksa Kira-kira Rabiatul Adawiyah Bte Borhan
Muhammad Anuar Bin Ajid

 

SABAH NEGERI DI BAWAH BAYU

* Tiada Jawatankuasa

 

SARAWAK BUMI KENYALANG (2019-2020)

1. Yang Di Pertua Hazimin bin Josman
2. Timbalan Yang Di Pertua Norhaizad bin Mat Daud
3. Naib Yang Di Pertua 1 -
4. Naib Yang Di Pertua 2 -
5. Setiausaha Negeri Abu Bakar bin Omar
6. Penolong Setiausaha Negeri Faliq bin Yusop
7. Bendahari Negeri -
8. Jawatan Kuasa Zulkhairi bin Haji Abdullah
Huzaifah bin Haji Abdullah
Azmi bin Tambi
Mohd Effandy bin Mohd Zin
Syaiyatul Hajar bin Kamarudin
9. Pemeriksa Kira-kira -
-

 

WILAYAH PERSEKUTUAN KUALA LUMPUR & PUTRAJAYA (2020-2022)

1. Yang Di Pertua Rizal bin Husin
2. Timbalan Yang Di Pertua -
3. Naib Yang Di Pertua 1 Khairulisham bin Mat
4. Naib Yang Di Pertua 2 Mohd Shaiful bin Zainal
5. Setiausaha Negeri Abdul Hakim bin Abdul Rashid
6. Penolong Setiausaha Negeri Nur' Raihan binti Harun
7. Bendahari Negeri Mohd Shahqireen bin Mohammad Yatim
8. Jawatan Kuasa Aidil Adzan Dharmeeshwara
Jalaluddin Al Mahalli Bin Bukhari
Mohd Arif Bin Mohd Saad
Ammar Izdihar Bin Zainuddin
Izzul Amri Bin Azizan
Mahathir Bin Zainuddin
Muhammad Hafiq Bin Rokhizan
-
-
-
9. Pemeriksa Kira-kira -
-

 

WILAYAH PERSEKUTUAN LABUAN (2020-2022)

1. Yang Di Pertua Rosni Bin Mohd Daud
2. Timbalan Yang Di Pertua -
3. Naib Yang Di Pertua 1 Nik Afandi Bin Nik Mahmud
4. Naib Yang Di Pertua 2 -
5. Setiausaha Negeri Wan Norasmiza Binti Wan Nor Zali
6. Penolong Setiausaha Negeri -
7. Bendahari Negeri Azizan Bin Ibrahim
8. Jawatan Kuasa

Shah Rizal Bin Durahman
Mohamad Hamka Bin Saiful
Mohd Izzudin Affendy Bin Razak
Ghazali Bin Ahmad
Mohd Alif Bin Mohd Hakim
Mohd Ridhuan Bin Sulong
Nurhusin Bin Dinga
-
-
-

9. Pemeriksa Kira-kira -

PAHANG DARUL MAKMUR (2020-2022)

1. Yang Di Pertua Rahim Bin Masrom
2. Timbalan Yang Di Pertua Saiful Hakim Bin Mohamed Noor
3. Naib Yang Di Pertua 1 Mohd Khairul Ariffin Bin Ahmad
4. Naib Yang Di Pertua 2 Mohd Najid Bin Mohd Salim
5. Setiausaha Negeri Wan Muhammad Amirul Ikmal Bin Wan Musthapa
6. Penolong Setiausaha Negeri Fatin Farehah Binti Kholil
7. Bendahari Negeri Zahari Bin Mohd Yusoh
8. Jawatan Kuasa

Khairul Afrizal Bin Mohd Ali
Siti Murni Bin Mohammad Khadri
Mohamad Rohaide Bin Mohd Noor
Che' Safirul Asran Bin Che Mamat
Mohd Rozie Bin Mohamad
Hadiyanto Bin Othman
Mohd Zailan Bin Abu
Mohd Khairulsyafiq Bin Khairul Sukran
-
-

9. Pemeriksa Kira-kira -
-


*   Senarai disusun mengikut Susunan Keutamaan Negeri-negeri Malaysia
     16 Jun 2014 - Bahagian Istiadat (Jabatan Perdana Menteri)